به چه تعداد نصب اپلیکیشن خود فکر می کنید؟

ما میلیون ها میلیون نصب اپلیکیشن های مختلف ایران را در کارنامه خود داریم.

افزایش نصب برنامه ها
افزایش نصب اپلیکیشن

چرا تبلیغات نصب اپلیکیشن خود را با کافه ASO انجام دهیم.

image image

شفافیت

برند ما را به شفافیت و راستی در پروژه ها می شناسند. ما تمام زیر و بم پروژه را به شما اطلاع می دهیم و چیزی را از شما مخفی نمی کنیم. ما حتی کلیک های تقلبی صورت گرفته را نیز از شما مخفی نمی کنیم.

image image

نصب با کمترین هزینه

ما اپلیکیشن شما را بررسی کرده و کمترین قیمت را به ازای هر نصب به شما پیشنهاد می‌کنیم.

image image

ظرفیت گرفتن تعداد بالای نصب

ما کانال های بسیار بزرگ تبلیغاتی در اختیار داریم و توان بسیار بالایی از نظر تعداد و کیفیت نصب اپلیکیشن در اختیار دارم، اگربودجه مناسبی در اختیار داشته باشید روزی 20/000 نصب فعال را گارانتی می کنیم.

image image

پشتیبانی کامل

ما در طول همکاری با شما پشتیبانی کامل داشته و تمام موارد درخواستی شمارو بررسی و عمل میکنیم

خدمات افزایش نصب

کمپین تبلیغاتی خود را انتخاب کنید

image
image image

تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل پلی

تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل پلی، موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و سایت‌های همکار گوگل در شبکه display نمایش داده می‌شود.

image image

تبلیغات نصب اپلیکیشن (تبلیغات CPI)

تبلیغات CPI نوعی از تبلیغات نتیجه‌گراست که در آن تبلیغ‌دهنده به ازای هر نصب کامل اپلیکیشن خود که از طریق تبلیغات دیجیتال به دست آمده، مبلغی را به آژانس تبلیغاتی پرداخت می‌کند.

image image

ارسال نوتیفیکیشن (اعلان) تبلیغاتی

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود. ما با ارساال اعلان تبلیغ شما را در جلوی دید کاربران قرار میدهیم.

image image

تبلیغات بر اساس نمایش CPM

CPM نوعی از تبلیغات دیجیتال است که شما براساس هزینه‌ای که می‌پردازید می‌توانید نمایش مورد نظر خود را دریافت کنید. در این روش از تبلیغات آنلاین به ازای هر ۱۰۰۰ بار نمایش تبلیغتان، باید هزینه مشخصی را بپردازید.

image image

تبلیغات همسان

کمپین تبلیغات همسان یک روش هوشمندانه برای نادیده نگرفته شدن توسط کاربران می‌باشند. این سبک تبلیغات به محتوای سایت بسیار نزدیک هستند و کمتر به شکل تبلیغ می‌باشند، به همین سبب تأثیر بیشتری بر روی مخاطب می‌گذارند.

image image

نصب فیک کافه بازار

(افزایش نصب اپلیکیشن در کافه بازار ) نصب ها به صورت فیک هستند و باعث رشد اپلیکیشن مورد نظر میشوند. توجه داشته باشید نصب های فیک دارای ریزش میباشند. و برای جبران ریزش درصدی هدیه برای اپلیکیشن مورد نظر اعمال خواهد شد.

باز کردن چت
1
پشتیبانی واتس آپ
سلام چگونه میتوانم کمک کنم ؟